Uchwyt do telewizora, elektryczny, sufitowy, pilot, udźwig do 30kg

Zdalnie sterowany uchwyt sufitowy do telewizorów. Udźwigt 30kg

Montaż sufitowy telewizora nadaje się zwłaszcza do mieszkań na poddaszu lub sypialni. 

  • Aktualne ceny, karty produktu, dokładne opisy znajdziesz klikając na karcie produktu link "Sklep" Aktualne ceny, karty produktu, dokładne opisy znajdziesz klikając na karcie produktu link "Sklep"
  • Nasi przewoźnicy, kurierzy : Inpost, Poczta Polska, DPD. Nasi przewoźnicy, kurierzy : Inpost, Poczta Polska, DPD.
  • Odwiedź stronę www.fokus.sklep.pl. Znajdziesz tam 120 000 produktów. Odwiedź stronę www.fokus.sklep.pl. Znajdziesz tam 120 000 produktów.

Sklep 

Zobacz inne uchwyty sufitowe,ścienne w naszym sklepie

Zdalnie sterowany uchwyt sufitowy do telewizora. Udźwig 30kg.

Sterowane elektronicznie uchwyt sufitowy firmy SpeaKa można regulować wygodnie leżąc na łóżku lub kanapie przy pomocy zdalnego sterowania. Ręczne ustawienie kąta nachylenia telewizora nie jest konieczne.

Zapamiętuje żądaną pozycję

Zaprogramuj za pomocą załączonego pilota swoje ulubione dwie pozycje. Telewizor działa za jednym naciśnięciem przycisku z pozycji schowanej.

Oszczędność miejsca poprzez naciśnięcie jednego przycisku

Często pozycja "robocza" wyprostowanego uchwytu TV przeszkadza gdy telewizor nie jest włączony- wówczas za pomocą jednego kliknięcia za pomocą pilota można wrócić do pozycji wyjściowej.

Weź to, co już istnieje

Użyj własnego telewizyjnego pilota. Uchwyt ścienny do TV posiada tryb nauki do najbardziej popularnych marek i modelami pilotów.

Bezpieczny montaż na ścianie

Stabilna konstrukcja stalowa zapewnia bezpieczny montaż na ścianie. Można montować nawet duże telewizory, o przekątnej do 140 cm (55") i o maksymalnej wadze do 30 kg.

C1439178

Zobacz także